11.12.2012

002. pas de cheval


Wczoraj, nudząc się w autobusie i rozmyślając nad wieloma sprawami (przede wszystkim nad tym, co muszę tu jeszcze poprawić), odpaliłam kilka piosenek z telefonu, które miałam od dawna, a których nigdy jakoś nie było okazji wielce przesłuchać. I wiecie co znalazłam? No mega hity po prostu <33 data-blogger-escaped-br="br"> Dzisiejszy dzień był po prostu do kitu. Jestem niewyspana i zarywam kolejną nockę, pięknie. Ale to dlatego, że chciałam coś zrobić dla Was.
A tak graficznie... Na próbę stworzyłam dwie koloryzacje na lapku. Ponieważ ma on dziwne kolory, chcę wiedzieć, czy wyglądają one u Was fajnie. Jeśli nie - nie będę tworzyć w tygodniu nic, bo to nie ma sensu na tym biednym laptockim z dziwnymi kolorkami;/ wtedy będę tworzyć jedynie w weekendy na stacjonarnym, który kolory ma meeeegaaaa <3333

Przed pobraniem radzę jednak przeczytać regulamin (zakładka "TC - Rules" w menu).

xoxo;*


7 komentarzy:

 1. Troszeczkę za ostre <3 ale i tak pobieram c:
  PS. Usuń te potwierdzanie, że nie jestem komputerem >.>

  OdpowiedzUsuń
 2. O maatko ty tutaj? Tęskniłam za tobą i twoimi postami! I te akcje.. Chyba zaraz się popłaczę ze szczęścia, serio - tak bardzo się cieszę! Szablon jest cudowny! Teraz czekam po prostu na nowe notki. Nie mogę się już doczekać <3 Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja tutaj! :) Cieszę się, że mój powrót sprawił Ci tyle radości:) A Ciebie gdzie można teraz znaleźć?;*

   Usuń
  2. Ja teraz na fluorsims.blogspot.com - no wiesz, nadal simsy :) Ale planuję także wrócić do grafiki, zobaczymy jak to się potoczy. Serio strasznię się cieszę, że jesteś tutaj, tęskniłam za twoimi pracami i ogólnie za twoją osobą <3 Ogólnie tak o tobie myślałam, czy wrócisz itp. a tu taka niespodzianka :) Życzę ci dużo weny :) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. wydają się być trochę za ostre, ale ogólnie są fajniuchne. biorę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są obrzydliwe!;p teraz na nie spojrzałam z normalnego kompa w domu i są fest za ostre!

   Usuń

Obserwatorzy