03.03.2013

027. uprising ~ blend tutorial, darmówki, tekstury, koloryzacje

 
 Cześć ludzie. Dziś mam dla Was tyle materiału, że aż nie wiem, od czego zacząć. Nagromadziło się tego trochę, tak właśnie:) Więc dziś przygotowałam koloryzacje psd, tutorial na nagłówek i 4 szablony wolne:) A oprócz tego aż 8 nowych teksturek:) Całkiem sporo tego, mam nadzieję, że docenicie moją pracę :D 

Przy okazji chciałam Was poinformować o nowej sondzie:)
 Jeśli lubisz Terrible Crash, podoba Ci się to, co robię,

ZAGŁOSUJ  TUTAJ

Z góry dzięki za wszystkie głosy;*

Możecie też mnie nominować do 

KONKURSU NA GRAFIKA ZIMY

czy coś takiego:) Będę naprawdę wdzięczna za pomoc;*


Jeśli chodzi o szablony - może nie są powalające, ale to dlatego, że trzy z nich (no other box, carve your name i someone to bruise) były robione z myślą o tutorialach, więc musiały być trochę prostsze ze względu na to, iż mają uczyć, w szczególności tych, którzy w Photoshopie za wiele skleić nie potrafią. W kolejnych postach pojawią się tutoriale 'no other box' oraz ' someone to bruise'. Mam nadzieję, że Wam się spodobają i okażą się użyteczne:) Ok, nie przedłużając już, zamieszczam wszystko, co na dziś przygotowałam.


S Z A B L O N Y
 
pobierz tutaj                                pobierz tutaj
 
pobierz tutaj                                pobierz tutaj

K O L O R Y Z A C  J E   P S D
   
 
 

T E K S T U R Y

T U T O R I A L
Materiały użyte w nagłówku pobierzesz TUTAJ

~~~~ ~~~~

To tyle. Nowy post i nowe szablony wkrótce (mam nadzieję, że w ciągu tygodnia:)).
Najpierw jednak muszę się zabrać za szablon główny tutaj i w galerii.
Trzymajcie się cieplutko!
xoxo;*~~~~ ~~~~
07. 03. 2012r., godz. 23:30
LUDZIE!!!!!!!!!!!!!
Nowy post planuję na jutro lub na sobotę (jeszcze nie wiem).
Zamierzałam dać Wam jeden nagłówek psd (tak, psd! taki, który możecie edytować w celach edukacyjnych, zobaczyć cały, jak go zrobiłam, 'od kuchni') i może nowe tekstury, koloryzacje i stocki. Wszystko byłoby fajnie i pięknie, ale macie centralnie gdzieś moje zasady. Na chwilę obecną tekstury pobrały aż 63 osoby. Ile osób mnie poinformowało o tym? Dokładnie 16 osób. Jestem w stanie wszystko zrozumieć, ale ludzie - to tylko 3 minutki przeczytać szybko regulamin i poinformować mnie o tym, co pobieracie. Jest to strasznie demotywujące. Może powinnam przestać robić dodatki i dodawać tu tylko szablony, z których nikt niczego nie będzie mógł się nauczyć? Nie chcę tak, ale po prostu odechciewa mi się tworzyć dodatki, jak sobie pomyślę, że siedzę nad teksturami godzinę, a Wy nie macie trzech głupich, cholernych minut, by w zamian za to chociaż mnie poinformować. Z koloryzacjami jest podobnie, a nawet jeszcze gorzej. Każda została pobrana ok. 30 razy, poinformowało mnie tylko kilka osób (z czego pobierali oni jedynie jedną lub dwie koloryzacje), lecz co gorsza, o ile tekstury poznam, gdzie są użyte, to z koloryzacjami już nie jest tak łatwo i większość zwyczajnie je sobie przywłaszcza. Pobierają, nie poinformują i nawet nie przyznają się do tego, że używają cudzych kolorów. Tak jest przecież fajniej, pochwalić się, jakie się ma piękne kolory na pracy i ciul z tym, że nie zrobiło się ich samemu. Wystarczy trzymać wszystko w tajemnicy i po sprawie.

Zostawmy temat koloryzacji. Tekstury pobieracie w jeszcze bardziej perfidny sposób, bo nie ma takiej pracy, na której ich nie zauważę! Więc nie wiem, na co niektóre osoby liczą. Tym bardziej mam teraz problem z tym nagłówkiem psd. Takie prace zamierzam zamieszczać wyłącznie w CELACH EDUKACYJNYCH. Używanie gdziekolwiek któregokolwiek z elementu takiej pracy jest niedopuszczalne. Tak - NIEDOPUSZCZALNE JEST ROBIENIE Z TEGO WŁASNEGO NAGŁÓWKA. Obawiam się jednak, że znów będzie kilkadziesiąt pobrań, a informacji w komentarzach kilkanaście. Bo jeśli o teksturach mnie nie informujecie, to dlaczego o tym mielibyście mnie poinformować, czyż nie?

Złośliwi znów powiedzą, że przesadzam, a ja mam wasze złośliwe uwagi gdzieś. To nie wy siedzicie nad dodatkami, nie wy głowicie się, by wymyślić jakieś nowe tekstury. Uważam, że naprawdę nie wymagam zbyt wiele w zamian. Chcę tylko wiedzieć, KTO i CZEGO używa. Dla Was to tylko kilka minut, by przeczytać regulamin i poinformować mnie. Stworzenie tego, co tu zamieszczam, zajmuje o wiele więcej czasu. Szanujcie więc moją pracę. Staram się, ale czasem przestaję już widzieć w tym jakikolwiek sens, jeśli centralnie macie zasady gdzieś.


168 komentarzy:

 1. Szablony mniam jak zawsze *__*, aczkolwiek najbardziej podoba mi się ten ostatni. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają:) Wkrótce postaram się przygotować naprawdę ciekawe szablony, bo te nagłówki stworzyłam na potrzeby instrukcji, a dopiero później stwierdziłam, że na szybko napiszę do nich CSS'a:p

   Usuń
 2. ostatnim czasy przeglądając te wszystkie fora, strony, blogi polskich grafików, wydaje mi się, że wszystko jest... Jednakowe? Niczym nie wyróżniające się grafiki z wklepanymi zdjęciami do tła w ławeczki, lasy, może jakieś motylki. Bynajmniej nie twierdzę by było to brzydkie - ba, wręcz przeciwnie, jest to na swój sposób urokliwe... Ale z drugiej strony co złego jest w szukaniu swojego własnego, oryginalnego stylu...? Jakby tak stworzyć coś, na co nikt w znanej nam blgosferze nie wpadł?
  Hm. Jestem dziwna.
  Enyłej, koloryzacje na szablonach kompletnie mi się nie podobają, za to ich konstrukcja, szkielet - zwłaszcza Someonecośtamcośtam - jest świena :d

  /redEyes aka angershade @ truthtemper.blogspot

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że chociaż szkielet Cię urzekł :3
   Chciałam stworzyć kilka zupełnie innych szablonów, pomieszczać style (może grunge z czymś tam:p), ale zabrakło mi czasu. Poza tym w moim przypadku ciężko powiedzieć, że czegoś jeszcze nie było. Serio. Siedzę tu 7 lat i bynajmniej nie jest to siedzenie na Onecie, ale też na wielu zagranicznych forach (USA, Kanada) i naprawdę widziałam już tyle, że nie mogę sama znaleźć jakiejś pracy i jasno o niej powiedzieć: "tego jeszcze nie było". Inna sprawa, że też patrzę trochę na wykonanie, bo sama się tym zajmuję... I pod tym względem każda praca jest inna. Też jestem dziwna :3

   Usuń
  2. Tego nigdy nie będzie się dało jasno powiedzieć bo ilu ludzi na świecie tyle wykonań danej czynności. Co wcale nie zmienia faktu, że nie można stworzyć czegoś własnego, czegoś choć odrobinkę wybijającego się stylem ponad nasze polskie ludki - bo tylko o to mi chodzi, sama również przebywam na zagranicznych forach i przeglądam, so :d Grunge czy co tam... Ale to i tak będzie ten sam styl paru tekstur, miliona zdjęć.

   Usuń
  3. Akurat miałam zamiar stworzyć coś innego niż milion zdjęć i kilka tekstur, no ale Ty chyba wiesz lepiej, co stworzę, a czego nie:) Najwidoczniej nie potrafię sprostać Twoim oczekiwaniom. W końcu robię tylko zwyczajne darmowe szablony, amatorskie szablony samouka, bo nigdy nie uczyłam się grafiki:< Tworzę kicz i komerchę, w dodatku jedyną na świecie komerchę, na której nie da się zarobić :o, więc chyba można mi to wybaczyć:p

   Usuń
  4. Daj spokój ironii bo nigdzie nie powiedziałam, że Twoja twórczość jest zła, albo mi się nie podoba. Kolorystycznie - i ok, bo są gusta i guściki, ale potrafisz, wiesz co robisz, więc niepotrzebnie używasz tej bezużytecznej cechy, której szczerze nienawidzę :3 Yass, może się nie do końca zrozumiałyśmy. Porównajmy proszę jakąkolwiek pracę Polaka - od Carlton, od Ciebie, Panny Herbatki - większość jest identyczna jeśli chodzi o pierwsze wrażenie i przysięgam, gdybym Was nie znała, nie rozróżniłabym. Tymczasem, kiedy przeglądnęłam Wasze prace, wiem, czyja jest czyja, potrafię wykryć coś czym się wyróżniacie, coś, co macie tylko Wy. Może to tylko moje osobiste odczucie, ale Polska idzie w lepszą stronę. Konstruuje rzeczy identyczne jednocześnie podkreślając kontrast między innymi. Porównajmy je jednak do choćby stworzeń francuskich bez jakiegokolwiek przesytu, czy amerykańskich stronek dla gwiazdek. Wszystko jest inne ze względu na NARODOWOŚĆ. Ale czy narodowość ma być wyznacznikiem tego, co tworzymy? I tu się zatrzymujemy i powracamy do mojego pierwszego komentarza ((: Sama przecież jestem graficzną amatorką która kompletnie nie wie co robi ale robi. Ostatnim czasy niesamowicie rzadko bo nie potrafię wymyślić czegoś swojego, ale liczy się!

   Usuń
  5. I zdziwię Cię, bo nie było w mojej wypowiedzi ani grama ironii. Raczej wiele cytatów.

   Nie zrozumiałyśmy się, bo myślałam, że dołączyłaś do grona nielicznych osób, które całą polską grafikę uważają za kicz i komerchę (tu, na blogspocie, jest taka złośliwa grupka), jednocześnie podkreślając, że grafika powinna być sztuką. Na pytanie, jak powinna wyglądać taka sztuka, czy mogłyby mi podać przykład tej sztuki, niestety nie odpowiadają.

   Co do narodowości. Też zauważyłam tę zależność. Ale nie zamierzam przejść na ciemną topazową stronę mocy :3 A niestety to jest tak popularne za granicą...

   Może po prostu prześlesz kilka prac, które się wyróżniają i Tobie podobają?

   Usuń
  6. No to źle myślałaś. Polska grafika jest dobra ale zbyt identyczna i to jedyna rzecz, która mnie w tym boli. Moje oczy pieką kiedy włączając grupę na dA z polskimi grafikami widzę taką samą pracę jedną za drugą i dopiero gdy przysiądę i poszukam różnic potrafię odnaleźć coś ciekawego C: A grafika JEST sztuką. To dzieła wychodzące spod naszych brushy, koloryzacji i tekstur. Jakkolwiek żadnej sztuki nie da się określić, bowiem każdy człowiek ma swoją wewnętrzną definicję owego słowa. Dlatego wyrażając w tym momencie swoje wiem, że możesz mieć inne patrzenie.
   Topaz jest spoko ale tylko po to by poprawić jakość zdjęcia. Poza tym, aby praca wyglądała jak wyjęta z kreskówki... Podziękuję, postoję.
   Twoich, polskich, zagranicznych?

   Usuń
  7. No jak moich? Ustaliliśmy już, że moje takie nie są. Mogą być i polskie i zagraniczne. Wszystko, co najlepsze Twoim zdaniem.

   W ich pojęciu sztuka nie ma nic wspólnego z tym, co my robimy. Może inaczej - to my nie mamy nic wspólnego ze sztuką.

   Usuń
  8. z ICH sztuką.

   Nie mogę Ci podać moich ulubionych dzieł, jako, iż takowych nie zapisuję nigdzie. Pocieszę oczy parokrotnie, chętnie będę zaglądać od nowa, ale to tylko przez jakiś szczęśliwy przypadek :p A Twoje takowe są, pocieszne i lekkie! Idę aż przeglądnąć dA, bo mam gdzieś w ulubionych tę parę szablonów, które całym sercem wielbię.

   http://krypteriahg.deviantart.com/art/Header-Precios-Graphics-343921351?q=gallery%3Akrypteriahg%2F33682205&qo=32 z miłością do prostoty. Boli, że All That Jazz mienił logo, to było dopiero mistrzostwo! Ale - nie jest źle. http://img15.hostingpics.net/pics/215653Sanstitre1.png kocham całym sercem. http://nsm08.casimages.com/img/2013/02/14/13021409451515144410867485.png mistrz. http://img11.hostingpics.net/pics/166892bazzart1.png uwielbiam! Ogólnie małe i estetyczne jest przepiękne. Ale czy to sprawia że nie podobają mi się polskie prace... ? Absolutnie! http://raven-orlov.deviantart.com/gallery/?catpath=/ zerknij do tej galerii. Dla mnie dziewczyna ma niesamowity talent i świetne rzeczy tworzy, specjalnie upodobałam sobie to: http://raven-orlov.deviantart.com/art/Raven-Orlov-22-315092807?q=gallery%3Araven-orlov%2F42260071&qo=76
   Podoba mi się również ta praca: http://dulceiga.deviantart.com/art/heart-breaker-325818631?q=favby%3Aangershade%2F40916143&qo=41 choć uważam że po części za duży przesyt. I tak ma w sobie coś, co przyciąga. Z Twoich prac niesamowicie spodobało mi się to http://inconditionally.deviantart.com/art/just-stay-far-away-from-me-286176409?q=gallery%3Ainconditionally%2F4944022&qo=78 oraz http://inconditionally.deviantart.com/art/just-survive-new-version-of-inconditionally-282333763?q=gallery%3Ainconditionally%2F4944022&qo=94 :D I gdzieś tam w czeluściach moich favoritesów jest jeszcze piękna sygnatura ale koniec <3 Moja definicja piękna i dobranej grafiki? Nie ma takiej. Ma się wyróżniać. A polaczki na siłę naśladują tych, którzy swój styl sobie wypracowali.

   Usuń
  9. Prace Krypterii i Orlov - niestety nie urzekają mnie niczym. Cień, cień, cień w każdej pracy, jak w zmierzchu xD fajna jest jedna praca, druga... Ale one mają całe galerie takich prac. Ile można w kółko to samo wałkować? Owszem, możesz powiedzieć, że ja też w kółko to samo wałkuję używając stocków i że jest wszystkiego dużo... Ale staram się dodać jakieś pędzle ciekawe, nie używam dwa razy tych samych materiałów i koloryzacji. Wydaje mi się, że każda moja praca jest inna, a przynajmniej staram się, by taka była.
   Wracając do ich prac. To wszystko jest takie drapieżne, wampirze... Kolory przygaszone... Nie wiem sama, nie lubię takich prac. I tego topazu. No topaz, topaz, topaz wszędzie. Wszystko jest przez to rozmazane i nie ma szczegółów, chropowatości tła, którą tak sobie cenię. Poza tym - one w swoich krajach nie są oryginalne. Wszystkie urzędują na Shadowplay i tam wszyscy robią w tym stylu prace. Ja tego stylu rozmazanego, gładkiego, przygaszonego nie kupuję.

   Co do reszty - minimalistyczne sklejki, ale podobają mi się. Niemniej nie tworzę takiej grafiki (choć potrafię), bo po prostu wydaje mi się, że ludzie czekają na to, co zawsze mogą u mnie zastać (kolory i dużo, dużo szczegółów) i takie minimalistyczne prace tylko by zawiodły odbiorców. A i mi nie sprawiałyby wielkiej przyjemności, bo są pracami na 5 minut.

   Co do Raven Orlov jeszcze... Teraz tak patrzę, że te wszystkie sygnatury są po prostu na jedno kopyto. We wszystkich używa tych samych materiałów, zmienia się tylko postać, delikatnie zmieniają się kolory, ale nie za bardzo. Chyba nie uśmiecha mi się zrobić takiego prostego jednego psd'a i wymieniać tylko postacie na nowe:p

   Właśnie odkryłam, że moja grafika zależy od tego, ile sama od siebie wymagam. A ja wymagam, by praca zajęła mi chociażby godzinę. Inaczej czuję, że idę na łatwiznę i nie jestem z siebie zadowolona.

   Chyba mam na to zupełnie inny pogląd i nigdy nie sprostam Twoim wymaganiom, bo moje przekonania po prostu mnie zamknęły w jednym wielkim pudełku i nie za bardzo chcą mnie wypuścić :<

   Usuń
  10. Uwielbiam rozmazany, gładki i przygaszony styl, wampirzy jak to określiłaś, choć sama w sobie fanką takowych stworzeń nie jestem. Powtórzę więc po raz setny: na świecie są gusta i guściki, a na ten temat się nie dyskutuje. Co kto lubi.

   Podsyłając Ci to, co urzekło mnie podczas rzadkich spacerów po dA, między innymi chciałam podkreślić między innymi tę zależność narodową. Minimalistyczne prace pochodzą z for francuskich, Krypteria i Orlov o ile się nie mylą są gdzieś pod Polską. Kultura wpływa na to co tworzymy. Styl zmienia się wciąż i zmienia. Wcześniej były nagłówki z gwiazdkami, paseczkami i mnóstwem gradiadentów (?) - teraz mamy jebut ze stocków i modelek. Nie jest to złe. Kształtujemy się i zmieniamy. Ale czemu wszyscy na raz i w ten sam sposób?

   Zawsze się osoba której nie sprostasz, która będzie miała inne oczekiwania (; Przypomnę jednak, że Twoje prace mi się jak najbardziej podobają ( tylko ta kolorystyka, arhgh ).

   Nie potrafiłabym ślęczeć nad pracą godzinę. Im dłużej nad nią przesiaduje tym mam większe wrażenie, że po prostu ją psuję i walę z niepotrzebnych rzeczy, choć już jest gotowa. Przykładowo - nowe logo forum pbf: http://img593.imageshack.us/img593/116/67668404.png wiesz, ile mi to zajęło? Jakieś dwadzieścia minut :D A może po prostu jestem zbyt leniwa? Też możliwe.

   Tak patrzę na to logo i ten gościu jakoś tak na siłę próbuje pokazać że chce tą dziewczynę pocałować. Szjet.

   Usuń
  11. Niestety wszyscy zmieniamy się w ten sam sposób i na raz, ale to dotyczy wszystkich krajów, nie tylko naszego.

   Śliczna ta Twoja praca *.*
   Naprawdę!:)

   Usuń
  12. Doskonale o tym wiem. A potrzebujemy takiej indywidualności, wiesz, rzeczy określającej tylko nas.

   Nie jest zła, ale mogło być lepiej :D Średnio podoba mi się kolorystycznie. Znowu. Ale to mój wieczny problem |D

   Usuń
  13. Szczerze mówiąc, mnie bardziej gryzie problem jakości wykonywanych szablonów i kolorów (oprawa kolorystyczna często składa się aż z jednego, przygaszonego w dodatku koloru - jakby ktoś walnął warstwę pomarańczową na jakimś trybie na czarno-białe zdjęcie, okropne kolory...). Płakać się chce, jak widzę wciąż te same koloryzacje (nie mówiąc już o tym, że praca składa się często tylko ze zdjęć i ewentualnie jednej tekstury), powstałe jakby w drodze kolorowania czarno-białego obrazu... Takie przygaszone, mdłe kolory... Jak na pracy może być tylko jeden kolor?! wtf?! :3

   No ale to moje widzimisię.

   Usuń
  14. też tego nie ogarniam chociaż na dobrą sprawę na wiele takich nie trafiłam, więc w sumie nawet nie mam co oceniać (; Chociaż, owszem, większość ściąga sobie akcje od Scatter i szaleje, bo przecież koloryzacja którą używają inni, będę na topie. yafud.

   Usuń
  15. posiedź chwilkę na blogspocie, poskacz na stronach i zobaczysz, o czy mówię :3
   coś Ty! Gdyby to chociaż były akcje od Scatter to te kolory jakoś by wyglądały:p A tak - niestety :<

   Usuń
 3. Mój głos już masz. :3
  Jak to nie są powalające? Kobieto, co Ty mi tu wciskasz!? Kocham je! Szczególnie 2 i 4! No cud, miód i orzeszki... <3
  Koloryzacje i teksturki boskie! Nie zawaham się ich pobrać, hyhy. :> Dzięki.
  Ale najbardziej dziękuję za tuta!
  Dla takiej blondynki jak ja to wybawienie. Poćwiczę sobie, a co! ^^
  Uwielbiam Cię i uwielbiać Cię będę,
  czekam na kolejne posty i pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mam nadzieję, że to, co przygotowałam, będzie użyteczne ;> Bo jak nie to wyjdę jeść gofry i nie wiem, kiedy wrócę :3

   Usuń
  2. Będzie, będzie. :D
   W każdym razie - jeśli nadal chcesz jeść gofry to największy żarłok świata chętnie potowarzyszy. XD Byle to nie zajęło zbyt długo czasu, bo inni się wkurzą. ;D

   Usuń
  3. Szkoda tylko, że mam tak rozwalony układ pokarmowy, że nie mogę jeść gofrów :3

   Usuń
  4. Ojojoj... Ktoś tutaj kręci. XD
   Dobra to idę jeść sama. X)

   Usuń
  5. Bo to, że nie mogę, nie znaczy, że nie jem xD

   Usuń
  6. To jest chyba najgorsze. D:
   Życzę zatem, żebyś szybko mogła powrócić do ich spożywania. XD

   Usuń
  7. I to jest najgorsze, bo lekarz stwierdził, że to może czasami nigdy nie nastąpić:p

   Usuń
 4. Piękne te cztery szablony *-* ostatni to cudo nad tymi czterema cudami.
  + pobieram jeden szablon. To na początek, żeby nie było że nie czytam regulaminu: rough hands ;)
  pobieram szablon numer 1 i zaraz go wstawię na bloga http://secret-love-angelika.blogspot.com/
  pozdrawiam :)
  ps. czy wiesz może jak nazywa się modelka z ostatniego szablonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Modelka to Elsa Briesinger jeśli się nie mylę:p
   Cieszę się, że szablony się podobają:)

   Pozdrawiam! <3

   Usuń
 5. rough hands, pobieram koloryzację "monkey 1" i "blue sky", no i tektury ;)
  Szablony prześliczne jak zawsze, chociaż może wyglądają nieco inaczej od poprzednich. Ale i tak są piękne <3
  Mój faworyt to "someone to bruise", prześliczny. Cudowna kolorystyka <3
  Postaram się coś wykombinować z pomocą instrukcji :)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 'someone to bruise' instrukcja będzie za dwa posty:p Cieszę się, że Ci się podoba:)
   Następne będą lepsze:p

   Pozdrawiam również <3

   Usuń
  2. Wiem, wiem. Czytałam i już nie mogę się doczekać :D

   Usuń
 6. Prowadzisz kochanie w tej sondzie <3 właśnie oddałam swój głos! : )
  Piękne dodatki, na pewno znowu dużo stąd zabiorę! Uwielbiam tutoriale, także w wolnej chwili się pobawię :D
  A czemu nie piszesz co tam u Ciebie? ;C
  Pozdrawiam, czekam na kolejne super instrukcje <3
  PS tekstury POWALAJĄ *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję że zagłosowałaś;*
   Cieszę się, że dodatki Ci się podobają. Mam nadzieję, że z tych teksturek niebawem wyczarujesz jakieś cuda:)

   Nie piszę, co u mnie, bo nic nowego u mnie nie słychać. Zresztą zawsze tak się rozpisuję o grafice, że już nie ma na to miejsca. Można powiedzieć, że wydarzyło się kilka smutnych rzeczy i dlatego brak tutaj żadnych informacji o tym, co u mnie;p Niebawem to nadrobię, jak mi przejdzie ;*

   Usuń
  2. Ojacie :C mam nadzieję, że nie jest bardzo źle. Trzymaj się ;*
   No oczywiście - włączę fotoszopa, Twoją instrukcję i zaraz będą fajne rzeczy! : )

   Usuń
  3. Haha mam nadzieję, że tak właśnie zrobisz :D

   Usuń
 7. Kochana, zagłosowałam na ciebie, lecz też będę walczyć o swoje głosy. (I tak wiem, że przegram z taką potęgą jak kochane TC <3)

  I wybacz, że tak nie komentowałam ostatnio, ale ja po prostu nie mam siły. Miałam dodać notkę tydzień temu - nie wyszło. Byłam taka słaba, że po prostu walnęłam się na łóżko i poszłam spać. I spałam cały dzień. Padam na pysk po prostu.

  Notka wspaniała. Tak na zapas piszę: rough hands. Nie wiem co jeszcze pobiorę, ale pobiorę. Bądź tego pewna.

  Wszyscy kochamy TC za to, że jest wspaniały.

  A teraz dobranoc, bo chyba nawet nigdzie nie zdołam napisać (prócz tt) o głosowaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowadzisz i to się raczej nie zmieni, bo na mnie już chyba wszyscy czytelnicy zagłosowali:) (swoją drogą nie wiedziałam, że Ty masz aż tylu czytelników:p czego Ci bardzo, bardzo gratuluję <3)

   Dobranoc, śpij dobrze:)

   Usuń
  2. Przepraszam, mówiłaś coś? xD
   U mnie już wszyscy zagłosowali. Wygrywasz, kochana.
   Nie ma czego gratulować, nie mam jak rozwijać Natt Liv, bo wszyscy są tzw. cichymi czytelnikami. Są, bo są, ale nie piszą nic. To jest tak, jakby ich w ogóle nie było :c

   Usuń
  3. Wydaje mi się, że nie jest tak kochana:) Weź pod uwagę to, że długo się nie odzywałaś, nic nie pisałaś, a blog jest jak zegarek czy inny mechanizm - wszystkie części muszą pracować sprawnie, inaczej...

   Po prostu Ty też musisz coś regularnie pisać, a zapewniam Cię, że czytelnicy też będą się odzywać:)

   Usuń
  4. Mam takie przerwy w pisaniu, bo niestety nie mam czasu na blogowanie ostatnio. Latam od urzędu do urzędu, muszę uczyć się mojego przyszłego ojczystego języka, a gdy wracam z zajęć i po robocie papierkowej, czeka na mnie w domu rodzina i praca. W sumie nie mam dla siebie ani minuty nawet w weekend. Przez co jestem padnięta 24/7. Jak coś sporadycznie zrobię, to nawet jak jest najgorszą pracą, to cieszę się jak dziecko że cokolwiek zrobiłam. Ostatnio cieszę się nawet z prościutkiej sygnaturki.

   Także jak widzisz, z regularnym pisaniem jest kłopot.
   Jak tylko załatwię wszystko to będę może miała czas na blogowanie.

   Usuń
 8. Spectrum i pobrałam szablon 011 na bloga http://historiazycia-lily.blogspot.com/ ^^
  Twój button został już wklejony i zalinkowany, a o do wolnych szablonów ... ach ... brak słów. Patrzyłam na kilka stronek z szablonami i stwierdzam, że twoje chwyciły mnie za serce <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że moje szablony Ci się tak podobają:) bardzo, bardzo mnie to cieszy <3

   Pozdrawiam!

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy tylko mi nie chce pobrać się ten szablon: http://img441.imageshack.us/img441/6635/prev2a.png . Mogłabyś podać mi link, ponieważ chciałabym aby znalazł się on na moim blogu. : 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już działa:) dzięki za zgłoszenie problemu i jednocześnie za pomoc;* pobierz teraz:)

   Usuń
  2. Nie ma za co. ;* W takim razie owy szablon ląduje na: mroczny-brzeg.blogspot.com

   Usuń
 11. Wybacz, że Cię męczę, ale jest coś co mi nie daje spokoju... XD
  To też jest tło pod kolumną? - http://img703.imageshack.us/img703/7688/podgladcz.png - nurtuje mnie to i nurtuje. X)

  Ps. Z wielką przyjemnością nominowałam Cię na Grafika Zimy. :>
  Pozdrawiam i błagam nie potnij mnie kataną. XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przestań z tym cięciem, ja nie gryzę xD

   Ten szablon jest zrobiony tak: http://zycie-niewolnicy.blogspot.com/ tutaj jest zamontowany.

   Spójrz na to:
   http://img827.imageshack.us/img827/4919/tloqa.png
   Ten obrazek jest tłem całego bloga.

   A ten:
   http://1.bp.blogspot.com/-s6ysgOFKoow/UTIiZZ07u4I/AAAAAAAAB6c/jEEjOvSDPPI/s1600/naglowek.png
   jest nagłówkiem, wstawionym normalnie do ramki. Nagłówek ma rozmazane brzegi, przezroczyste i idealnie łączy się z tłem. Taki efekt można uzyskać tylko zapisując nagłówek w png.

   Usuń
  2. Nie no mówię tak, bo bez przerwy się o coś pytam i boję się, że w końcu stracisz do mnie cierpliwość. XD Szczególnie, że pytania te mogą wydawać się absurdalnie błahe i bezsensowne. (Ale co ja poradzę, że zawsze jestem taka dociekliwa? XD)

   No, no to ogarniam, ale mi chodziło o to: el clic :) Ma identyczny styl jak tło posta i bardzo mi się taki ,,myk" podoba. :> I właśnie też się pytałam czy to też jest tylko obrazek wstawiony pod kolumnę. Bo jak pokazywałaś ten nagłówek itp. to nic takiego nie wypatrzyłam. Ale tak jak mówiłam jestem bardziej niż początkująca i nie raz się przekonałam, że to wszystko czasami mnie przerasta. (mimo to nie przestaję próbować. I truć innym tyłek. XD)

   Usuń
  3. Uff... mniej niż początkująca. >.<
   Oto owoce pisania zaraz po nauce. XD

   Usuń
  4. Tak kochana, to jest tło pod kolumną, półprzezroczysty obrazek:) W szablonach nie ma żadnej filozofii nie wiadomo jakiej;*

   Usuń
  5. Czaaad... Dobra, zatem lecę kombinować żeby zrobić podobne (bo kocham ten efekt). Dziękuję! <3
   Ah i właśnie (to nie koniec męczenia, o nie) spreparowałam nowy nagłówek na bloga, ale czegoś mi kurcze brakuje... Pusta, której nijak nie mogę zapełnić.
   Zechciałabyś spojrzeć, o moja Mistrzyni? :3
   Ps. Podkreślam, iż to moja pierwsza praca w Szopie, więc na kolana nie powala. X)

   Usuń
 12. zagłosowałam już dawno :D Fajnie , że blog ma takie powodzenie. Szablony są jak zwykle nieziemskie :) Teksturki mnie ucieszyły bo sa boskie wiec szybko je pobrałam :D A co do tutka to na pewno jak znajdę czas to użyję . < 33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jak zwykle wyczarujesz coś pięknego <3 Oby dobrze Ci teksturki służyły!:) Dziękuję za głos;* A co do powodzenia... Chyba każdy regularnie prowadzony blog je ma:)

   Pozdrawiam serdecznie!;*

   Usuń
 13. Hej! :D Piękne szablony, ale ostatni chyba najładniejszy... i jeszcze ta sygnaturka, czy cokolwiek to jest mnie urzekła :D Robisz piękne szablony i szczerze mówiąc, prawie codziennie tu wchodzę, ale rzadko komentuję. Nie rozumiem eerth. Oczywiście każdy ma własny gust i to szanuję, ale te szablony które pokaała mi się osobiście nie podobają. Faktycznie są wampirze i podobne do siebie... pasują mi bardziej jak już to do blogów z jakimiś recenzjami tak szczerze... Ale muszę przynać że to z tym pulsem w jednym szablonów na deviantarcie akurat było fajne, ale chyba tylko to... A wracając do twoich prac... Masz naprawdę ogromny talent. Sama sobie czasem coś porobie w gimpie, ale jak próbuję ustawić na jakiegoś próbnego bloga ( bo wolę swojego z opowiadaniem nie njiczczyć) to wychodzi po prostu wszystko wychodzi sobie w cały świat... Czyli ja po prostu umiem robić tylko nagłówki i jak patrzę na towje arcydzieła to po prostu wale głową w klawioaturę. Są pięknę... I musę przyznac, że widać jak dokłądnie wymazujesz krawędzie w stockach i wszystko jest spójne, bo ostatnio eszłam na szabloniarnię jakąś... nawet nie pamiętam jaką, a tam nad głową jakiej diewczyny wiodać odznacający się kąt prosty... Nawet ja sparwdam dokłądnie swoje prace, nawet jeśli ich nie publikuję... I znowu odesłam od tematu... Piękne koloryzacje. Małpka naprawdę się różni, a nie jak np, ktoś po prostu zrobi iększy kontrast i tyle... ty naprawdę tutaj kombinujesz ( nie ebym jakimś znawcą była) Ale takie rzeczy widać gołym okiem. Jedyne co trochę mi nie pasuje to za małe postacie, są za bardzo przyćmione, ale to chyba właśnie urok twoich prac... :D :D Sa magiczne, bardzo bardzo magiczne. Wsędzie są gwiazdki, albo jakiś złty pyłek tak jakbby. Kuczę ja też tak bym chciała :D Tylko że nie roumiem tego Css. Czytałam twój poradniki setki razy i napisałaś go świetnie, ale potreuję go przeczytać chyba jeszcze drugie sto razy :D :D
  Ach... zapomniałabym. Czy pobrane tekstury trzeba rozpakowywać? Program mi się skończył, a nie chce ściągać, bo tylko miejsca zabierze, a po za tym nie jest mi nie zbędny... Poradzisz coś? :d Pozdrawiam i życzę dużo, dużo WENY! Mam nadzieję, że następne graficzne dzieła przyjdą prędzej :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, co Cię odstrasza przy komentowaniu?;p

   Co do krawędzi. To bardzo dobrze, że jesteś dokładna i konsekwentna w tym co robisz. Reszta w tworzeniu nagłówka to już praktycznie żadna filozofia. grunt to zachować jakość i super, że o tym pamiętasz:) Wystarczy, że trochę poćwiczysz i będą Ci wychodzić świetne szablony:)

   Jeśli chodzi o te małe postacie. Tak, to jest właśnie coś, co miłuję :3 Nie znoszę głów wielkich jak balon, wklejonych na nagłówek, chyba że łączą się fajnie z tłem i nie odznaczają się tak bardzo jako osobny element pracy, a idealnie komponują z nagłówkiem. A już szczególną katastrofą jest, gdy całe ciało postaci łącznie z wielgachną głową jest wklejone na nagłówek w sposób, jakby zdjęcie było gotowym png'sem bez tła, zwyczajną naklejką stanowiącą ponad pół pracy, zabierając na nagłówku kosmiczną przestrzeń i rozwiązując jednocześnie problem braku pomysłów na to, co zrobić z tak dużą ilością pustego miejsca :<

   Teksturki należy rozpakować oczywiście, w Winrarze. Polecam pobrać stąd: http://www.e-program.pl/program/winrar.html
   Mam tą samą wersję od baaaaaardzo długiego czasu i naprawdę nie nawala, nic złego się z nią nie dzieje. Program nie zajmuje sporo miejsca, a jednak jeśli chcesz się zajmować grafiką - naprawdę jest niezbędny:)

   Gdybyś miała jakieś jeszcze pytania/problemy - pisz śmiało!

   Pozdrawiam Cie serdecznie!;*

   Usuń
 14. Wszystko przepiękne!
  Szczególnie podoba mi się szablon numer 1, ten ciemny.
  Po prostu bajeczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojejku, cieszę się strasznie, że aż tak Ci się to wszystko podoba! <3

   Usuń
 15. Słuchaj (lub czytaj, jak wolisz :D), nie wiem, czy wykonasz moją prośbę, ale zapytać się mogę.
  Mogłabyś zrobić button mojego bloga? Nie wiem jaki, nie jestem w tym dobra, ale niech będzie na nim adres http://illtakeyoutoanotherworldimaginy.blogspot.com i niech przypomina w jakimś stopniu mój blog :)
  Mam nadzieję, że to nie będzie problem i czekam na odpowiedź :)

  Pozdrawiam
  Skarllex ♥

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj, chciałam Cię poinformować, że pobrałam wszystkie (tak myślę) tekstury, akcje i koloryzacje PSD oraz stocki. Jeszcze bloga nie stworzyłam, ale masz jak w banku, że Cię skredytuję i dodam do linków :)

  Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co:) Cieszę się, że mój skromny zbiór dodatków, jakie stworzyłam do tej pory, spodobał Ci się i mam nadzieję, że materiały te naprawdę Ci się przydadzą:)

   Pozdrawiam serdecznie!;*

   Usuń
 17. rough hands
  Hej, słońce! Jak zwykle sprawiasz, że na moich ustach pojawia się uśmiech! Co ty ze mną robisz? ._. W kompleksy wpadnę, jestem tego pewna. Eye już dawno wpadł. XD

  Tutorial nie przypadł mi do gustu... :< Kolory nie te i tak jakoś... I'm sorry.
  Szablony oczywiście nieziemskie! Na pewno ktoś się na nie skusi. c;
  Tak, pobrałam teksturki - te i z imprezy. Jak mogłabym tego nie uczynić?

  Jak tam studia? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eee no jakie tam kompleksy :< Bez przesady, przecież tutorial nie przypadł Ci do gustu, więc nie wiem, o jakich kompleksach mówisz xD

   Haha, nic nie piszę o studiach i co niektórzy pewnie już myślą, że uwaliłam semestr i wyleciałam z uczelni xD Nic bardziej mylnego! Nic nie piszę, bo moje studia jak na razie to po prostu jedna wielka bajka <3 W dodatku nie dzieje się w niej nic nowego! Być może wynika to z tego, że mi się naprawdę chce tego uczyć, dobrze zrobiłam, wybierając mechanikę i budowę maszyn, bo nie mam większych problemów ze zrozumieniem nauk ścisłych, które zresztą uwielbiam :3 W dodatku mechanika płynów i termodynamika techniczna są strasznie interesującymi przedmiotami, trudnymi, ale interesującymi:) W tym semestrze mam aż trzy takie trudne przedmioty, te które wymieniłam plus wytrzymałość materiałów, i zapewne uwalą sporo osób właśnie z tych przedmiotów, ale jak na razie nie zapowiada się, bym ja sama miała czegoś nie zdać, tym bardziej, że mam motywację finansową (stypendium naukowe):p
   STUDIA SĄ SUPER! Tyle, co mogę powiedzieć:)

   Usuń
 18. Witaj! :D
  Wcześniej jakoś nie mogłam skomentować, więc robię to dopiero teraz. Co do tekstury, to ją pobieram, tak samo jak koloryzacje. Tekstury i jedna koloryzacja już wykorzystana w szablonie :)
  Co do szablonów to faworytem jest ten pierwszy, przynajmniej według mnie. Po prostu uwiodły mnie... kawałki maszyny (?) i pajęczyny. I kolor, lubię ciemne kolory :)
  Weny mnóstwo życzę i trzymam kciuki, abyś wygrała w sondzie. Dałam link wielu osobom, by zagłosowali na Ciebie :)
  A, i mam pytanie. Czy "podwyższenie" bocznej kolumny tworzysz za pomocą kodu CSS? A jak tak, to... podzielisz się ze mną? Albo dasz po prostu jakiś selektor? Zrozumiem, jeśli nie :D I sorry ;P
  Weny i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że dodatki Ci się spodobały:)

   Jeśli chodzi o tą kolumnę wystarczy wpisać margines górny (margin-top), a się podniesie:) Jak dasz dodatnią wartość - kolumna pójdzie w dół, ujemną - w górę:)

   Selektory
   Kolumna prawa: .column-right-inner
   Kolumna lewa: .column-left-inner

   Dlaczego miałabym Ci nie pomóc, co?;*

   Pozdrawiam również! <3

   Usuń
  2. Selektory to znam, jej, a myślałam, że kod css będzie jakiś skomplikowany. Dzięki wielkie za pomoc ;**
   A zrobisz kiedyś jakiś szablon z facetem? xD
   A no bo tak jakoś... Nie to że się boję, no ale...
   Pozdrawiam ciepło <3

   Usuń
 19. Tekstury i tutorial?
  Czy ja śnię? <333
  Pobieram co tylko się da!
  rough hands

  Pozdrawiam i życzę weny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie śnisz:) Serio:) Cieszę się, że udało mi się pozytywnie Cię zaskoczyć:) I chętnie zobaczę jakąś nową prackę od Ciebie <3

   Pozdrawiam serdecznie! <3

   Usuń
 20. rough hands
  Głos oddany :) Ta instrukcja jest taka piękna, że jak ją zobaczyłam to się popłakałam, ze nie mam czasu, by ją wypróbować...Ale dzisiaj znajdę na to trochę czasu... Oczywiście teksturki pobieram :) A co do koloryzacji to jeszcze nie wiem, ale jak coś to dam znać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A oto wytwór zrobiony na podstawie twojej instrukcji: http://rose-perdu.deviantart.com/art/Respect-is-something-what-we-all-want-357842427 użyłam tutaj 3 koloryzacji z tej notki, ale połączyłam sobie z moją :P

   Usuń
  2. Jejku, cieszę się, że ta instrukcja Ci się spodobała, bo chyba mało osób ją polubiło, serio! ;* Nikomu się ona nie podoba!! :< :P

   TWÓJ EFEKT JEST PIĘKNY *______* Dlaczego zawsze Wasze prace na podstawie moich instrukcji są lepsze niż moja własna na potrzeby tutka stworzona? <3

   Nie pojmuję <3

   Pozdrawiam;*

   Usuń
  3. Proszę Cię...twoja praca jest o wiele lepsza...
   A na pewno się komuś jeszcze spodobała instrukcja. btw jeszcze raz bardzo Ci za nią dziękuję, bo parę fajnych trików tam widziałam :) Cieszę się, ze mój efekt Ci się podoba :)

   Usuń
  4. o mamo, serio? *.* O jakich trikach mówisz?;p ta praca jest tak prosta...

   Usuń
  5. Jest tam parę rzeczy, które się przydadzą na później :P
   Wyobrażam sobie, jak się czujesz gdy ludzie pobierają twoje dodatki, a Ci o tym nie piszą...Ja na szczęście mam czyste sumienie bo zawsze piszę co pobieram i credity też są :) Mam nadzieję, ze niedługo to się zmieni i ludzie zaczną pisać Ci o tym, że pobierają twoje prace :)

   Usuń
 21. rough hands
  Hej! Trafiłam na twoją stronę czytając bloga, którego tło wykonałaś. Weszłam do twojej galerii i kilka prac mi się naprawdę podoba. Sama prowadzę bloga http://ujawnionysekret.blogspot.com/ , ale nie jestem mistrzem grafiki i moje tło jest marne, więc chciałam prosić o pomoc w wykonaniu czegoś dla mnie. Poszperałam po kilku blogach z grafiką i nie wiem czy mogę wkleić tu linki, które są dosyć ciekawe. Chodzi o to, że : tło ma przedstawiać dziewczynę, brunetkę, zielone oczy. Nie będę teraz wypisywać wszystkich szczegółów jakie chciałbym zawrzeć, więc jeśli znajdziesz czas, odpisz. Mogę podać e-mail jakbyś potrzebowała dokładniejszych informacji i ewentualnie linków. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie niestety nie mam czasu ani weny na wykonywanie zamówień, ale za jakiś czas powinnam znowu otworzyć limit:) Wyczekuj informacji zamieszczonych na końcu najświeższych postów:)

   Pozdrawiam!:)

   Usuń
 22. Jak zwykle świetna notka, mi osobiście najbardziej podoba się ostatni szablon. Jego nagłówek jest wprost idealny, a jeszcze to kolorki :)
  Odpisałam na Twoją wiadomość, zaznaczam tutaj bo nie wiem, czy jesteś regularnie na gg :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że szablon Ci się spodobał:)

   Co do mojej propozycji - sprawa się nieco skomplikowała z moim czasem, ale myślę, że uda Ci się. Nawet nie wiesz, jakie zmiany spowodowało samo Twoje zaangażowanie. Nie marnuj tej szansy i działaj szybko, póki tak ciepło Cię pamiętają <3

   Usuń
 23. Prześliczne szablony. ;)
  Zagłosowałam na Ciebie, bo przecież na kogo innego?
  Dzięki tobie obczaiłam CSS'a.
  Pobieram tekstury i korzystam z tutorialu. ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że tak Ci się wszystko spodobało:) I dziękuję bardzo za głos;*

   Pozdrawiam serdecznie! <3

   Usuń
  2. Nie ma za co. ;* Zwłaszcza tutorial przydatny. I to bardzo. ♥

   Usuń
  3. Serio? <3 Można gdzieś zobaczyć to, co zrobiłaś? <3

   Usuń
 24. Owca pobiera koloryzacje i szablon 11, gdyż podobno jest wolny <3 A NIE MÓWIŁAM, ŻE BĘDZIESZ PIERWSZA?! DZIĘKI MOCY TĘCZOWEJ OWCY ;* oczywiście zgadnij kto Cię nominował na grafika zimy :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och owco, dziękuję;* Bardzo bardzo Ci dziękuję;*

   <3

   Usuń
 25. bardzo fajne prace :D
  pobieram teksturki ;>

  OdpowiedzUsuń
 26. i stąd równiez pobieram tekstury i PSD'sy wiesz ze ja wszystko uwielbiam od ciebie i mam nadzieje ze kiedys do favow dodam to wszystko na dA jak sie pojawi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na razie niestety nie mam czasu na dodanie aktualizacji w galerii szablonów, a co dopiero na da;p ale cieszę się, że tak Ci się to wszystko podoba! <3

   Usuń
 27. rough hands
  Dodatki z Twojego bloga zostały użyte w szablonie wykonanym przez Lady Spark na blogu nie-kus-mych-ust.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. rough hands.
  Pobrałam koloryzacje, stocki, tekstury itp, itd.
  Przy okazji, jeszcze raz dziękuję za wytłumaczenie odnośnie od psd.
  Efekt : http://oi50.tinypic.com/29ooaxz.jpg
  Pozdrawiam serdecznie! (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OESU *_______* Toż to cudo! No przepiękna praca, taka inna! <3 Jesteś świetnym grafikiem, czemu się nie chwaliłaś?!

   Usuń
  2. Dziękuję, Ale to przez wszystkim zasługa twoich koloryzacji, tekstur i stocków! <3

   Usuń
 29. rough hand
  Pobieram szablon
  http://img823.imageshack.us/img823/1222/prev4a.png
  na http://matraczyta5.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. rough hands
  Pobieram szablon http://img441.imageshack.us/img441/6635/prev2a.png na http://nowa-historia-kopciuszka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Aż mi głupio, ale chciałam pobrać jedną z paczek stocków ( miałam zamiar poinformować) i nie chce się to pobrać, ponieważ gdy klikam to "pobierz" to wyskakuje mi ERROR. Nie wiem o co chodzi, ale to chyba coś z tymi plikami, albo mój komputer jest taki zacofany... :D Aha zapomniałabym! rough hands
  pobrałam teksturki ( nie dałoby rady bez Winrara, którego ściągnęłam dzięki tobie) i zamierzam coś z tym zrobić, ale zanim wszystkiego nie rozgryze, chodzi o CSS ( tak nadal jest to dla mnie czarna magia, ale powoli to przyswajam) to dam oczywiście kredyt :D D: Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi ci być głupio! To moja wina, a raczej wina hostingu, który niepotrzebnie wybrałam;p Jutro wracam do domku ze studiów to wszystko zaktualizuję i będzie działało jak w zegarku:) Przepraszam za utrudnienia;*

   Usuń
 32. rough hands
  Pobrałam koloryzacje i tekstury z tej notki.
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 33. Podziwiam Cię, że jesteś w stanie wykonać tyyyyle pięknych rzeczy. Czasem nie mogę się napatrzeć *-* Uwielbiam twój styl C: Dobra, już przestaję słodzić :D

  Pobieram drugą i czwartą koloryzację, w razie czego obiecuję zakredytować :* Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I kto to mówi! Nigdy nie stworzę takich piękności, jakie Ty potrafisz wyczarować <3
   ;*

   Usuń
 34. "rough hands"
  Hej. Pobrałam tekstury i w najbliższej przyszłości pobiorę jeszcze koloryzacje z tego postu. Boskie są *.*
  Pozdrawiam serdecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają;*
   pozdrawiam! <3

   Usuń
 35. rough hands
  Pobieram ten szablon http://img823.imageshack.us/img823/1222/prev4a.png na http://graficzny-spis.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 36. rough hands
  Pobieram ten szablon http://img266.imageshack.us/img266/1101/prev3a.png na http://graficzny-spis.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 37. pobieram teksturki :D są superowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają:)

   Usuń
 38. Wybacz mi to opóźnienie.
  Pobrałam tekstury, na śmierć zapomniałam o komentarzu, bo rzuciłam się na robienie szablonu z Twoimi cudownymi teksturami. Wybacz, wybacz, wybacz.

  Już wiesz, że znajdziejsz mnie na
  http://beeluvsu.deviantart.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + dwie koloryzacje. Carve your name i Green Garden :)

   Usuń
  2. Spoko, nic się nie stało:)

   Usuń
 39. Przepraszam, że znowu zawracam głowę, ale jak dodajesz np. szablon na deviantart.com?
  Sorry i pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. print screenem robię podgląd i po prostu go wrzucam:p jak zwykłą pracę. Miałaś/masz DA?

   Usuń
  2. Ahaaa... a ta praca to od razu kod html, nagłówek, czy tam inne bla bla bla? Sorry, ale ja nowa ;D
   Niedawno założyłam właśnie i jakoś ogarniam tę stronę :)

   Usuń
  3. Cały szablon do pobrania daję tylko w galerii z hostuje. A na DA wstawiam tylko podglądy, głównie dlatego, żeby ludzie czytali regulamin, a nie pobierali z DA bez zaglądania do galerii, gdzie się on znajduje;p

   Jeśli chcesz dodawać tam do pobrania to musisz wybrać kategorię odpowiednią, żeby wrzucić podgląd i paczkę zip. Zobacz jaką kategorię mają inne szabloniarki;p

   Usuń
  4. Hm... myślę, że ten Twój sposób jest lepszy, no bo to rzeczywiście chamstwo, takie pobieranie bez zawiadomienia :)
   Dzięki wielkie za pomoc, z pewnością mi się przyda ;**

   Usuń
  5. Pobieram dwie paczki stocków (windows i stairs)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 40. pobrałam paczkę stocków. rough hands.
  Oczywiście jak to ja nie wiem czy gdziekolwiek to dodam, ale informuję Cię o tym :D :D jakby co, to pewnie znajdziesz nagłówek lub może, może... szablon :d Ale to nic pewnego :D D:
  znajdziesz go tutaj: sto-osiemdziesiat-stopni.blogspot.com, ale nie jestem w tym dobra więc jeszcze nie wiem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a tak wgl to wiesz może jak nazywa się dziewczyna z tego szablonu: http://img856.imageshack.us/img856/5670/utyuty.png

   Strasznie by pasowała mi do nagłówka na nowego bloga :D :D Pozdrawiam :D

   Usuń
  2. Proszę bardzo:
   http://www.fmmodelagency.com/details.aspx?modelID=533476&nav=0&indx=&subid=3400&mainsubID=3400&sexid=2&areaID=6
   Nawet nie wiesz, jak długo tego szukałam!;p

   Usuń
 41. Próbowałam Odpowiedzieć Ci w "odpowiedz", ale jak to mój ukochany komputer, musiało mu się coś zmienić i musze to napisac tu :D
  Nie musiałaś wcale tak długo tego szukać, ale bardzo Ci dziękuję, że jednak to zrobiłaś :D :D Nie mogę się doczekac kolejnej notki, ale próbuję jakoś wytrzymać :D

  OdpowiedzUsuń
 42. O matko i córko! Nowy szablon!!! Jest piękny, cudowny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Momencik, jeszcze sporo muszę dopracować. Jest smutny, tak ja go odbieram. Bo ja jestem smutna. Smutny na nim tekst, smutne zdjęcia. Wydarzyło się dziś coś strasznego i musiałam odreagować.

   Usuń
  2. Nie przejmuj się. Cieszmy się nowym szablonem:p

   Usuń
  3. Nie da się nie przejmować cierpieniem innych, moja droga.

   Usuń
  4. Przejdzie mi. Chodź od rana patrzę przez okno i przeszkadza mi, że już go tam nie widzę... Ale pozbieram się.

   Usuń
 43. Też jestem takiego zdania... :< Szablon bardzo mi się podoba, jednakże szkoda, iż został stworzony ,,pod presją smutku"...
  Nie smutaj, jesteśmy z Tobą. :*
  Ps. Uwielbiam ten powolny efekt przechodzenia koloru w linkach! <3 Używam go odkąd go odkryłam i nadal uważam, że to świetny kod. :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się spodobał, chodź za jakiś czas pewnie będę używać czegoś zupełnie innego;p Cieszę się, że szablon Ci się podoba.

   <3

   Usuń
 44. "rough hands"
  Twoje tekstury są używane na blogu http://infinity-projects.blogspot.com

  To było tak dla formalności.

  Zawsze dodawałyśmy cię w creditsach i od dawna mamy twój button w poleconych :D
  Tylko tego jednego punktu regulaminu nie wypełniłyśmy, przepraszamy ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że się odezwałyście. Nic się nie stało. Po prostu czasem brakuje mi już sił, by każdemu o tym przypominać.

   Usuń
 45. Prześliczny szablon. A ten nagłówek w ramach edukacyjnych to bardzo dobry pomysł. :D
  Jeśli chodzi o wszystkie te rzeczy, które tu są na blogu to informowałam, że pobieram, ale na wszelki wypadek (żeby nie było) informuję iż wszystkie tekstury zostały pobrane. ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że informowałaś;* Pisałam to do innych.
   Cieszę się, że nowy szablonik Wam się podoba:)

   Usuń
 46. OJEJU JAKI PIĘKNY SZABLON TU MASZ :O samolubna osobo, podziel się talentem, nadal czekam na chociaż odrobinę :c pobieram tekstury i małpkę :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba. Staram się dzielić jak mogę, piszę jakieś tutoriale, cóż więcej mam zrobić? :3

   Usuń
 47. rough hands.
  pobieram koloryzacje, są prześliczne ^^
  czytałam na da czemuż ten piękny szablon główny jest taki smutny (uwielbiam bmth i tą piosenkę, ale zazwyczaj słucham jej kiedy jestem cholernie zdołowana).szczerze współczuje straty, bo wiem co to znaczy.rok temu sama przez to przechodziłam.
  trzymaj się cieplutko i keep going! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci;* Najbardziej chyba jest mi źle, bo tak bardzo się starałam, żeby przeżył, dostawał tyle leków, witamin, działaliśmy szybko... Ale jakaś siła wyższa zdecydowała za nas wszystkich, że jego życie trzeba skończyć i nic nie mogłam zrobić... Pomaga mi BMTH, jestem zakochana w tej piosence i powoli, nieubłaganie zakochuję się w nowej płycie. Leczy rany, zdecydowanie.
   ;*

   Usuń
  2. Ta, miałam dokładnie to samo!Ciągle zastrzyki, karmienie, czuwanie, a tu nagle zasnęłam...i ona też.Z tym że się już nie obudziła.Cholernie bolało, przeryczałam wiele nocy, ale w sume, lepiej,że nie cierpiała.Niestety, na to nic nie możemy poradzić.Hi, nowa płayta też jest cudnowna !:D

   Usuń
 48. Yass pobieram duże tekstury :)
  jak coś zrobię to oczywiście jak zawsze credit będzie :D

  OdpowiedzUsuń
 49. Hej. Pobrałam szablon http://img856.imageshack.us/img856/5670/utyuty.png
  na bloga: sto-osiemdziesiat-stopni.blogspot.com
  rough hands :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to znaczy spectrum :d Już mi się pomyliły te hasełka :d

   Usuń
  2. Ale ja zamieszania robie... Jednakl nie dałam na bloga :D

   Usuń
  3. Coś nie tak było z szablonem?

   Usuń
  4. Ogólnie wszystko działało dobrze, ale był jednak zbyt ciemny. żle po prostu wybrałam :D :D A tak wgl zapomniałam powiedzieć jak bardzo podoba mi się ten na głównej u ciebie :D Jest sliczny. :D

   Usuń
  5. Potrzebujesz jasny? Wesoły, kolorowy, czy jasny, ale stonowane barwy? Szukam inspiracji, może akurat Ty nią będziesz xD

   Usuń
 50. Hej ;)
  pobieram wszystkie Twoje duże tekstury :> Do użytku własnego, rzadko coś publikuje :)
  wefeelikebadjokes.tumblr.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Uwielbiam twój nowy szablon! Jest naprawdę cudowny.
  Zapewne bym go kochała, ale u mnie wygląda nie za dobrze: LINK.
  Informuje tylko dla informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oesu, Avia, jaką Ty masz rozdzielczość dziewczyno??? Ja się pierwszy raz spotykam z taką rozdzielczością normalnie;p Myślisz, że dodając czarne tło będzie much better?;p Bo nie wiem, czy uda mi się dorobić ten kawałek na dole do już skończonej pracy;p

   Usuń
  2. Nom, będzie o wiele lepiej z czarnym tłem.
   Moja rozdzielczość to 1920x1080.
   Jill nie lubi mojej rozdzielczości, bo się zawsze szablony rozjeżdżają w niej.

   Usuń
  3. Aaaa no tak, bo Jill używa tego kodu, który to dopasowuje co? Tak kiedyś słyszałam od Loc;p

   Strasznie duża;p Ja mam 1680 x 1050 i to już jest gigant;p

   Usuń
  4. A tak po za tym widzę, że krzyczysz na ludzi.
   To ja chciałabym powiadomić, ze na komputronie mam jakieś twoje tekstury, ale nie mam zielonego pojęcie kiedy je pobrała... Znaczy to raczej było przed tym jak powstało terriblecrash na blogspocie... O ile dobrze pamiętam kiedy powstało. A muszę się przyznać, że wcześniej nie uczestniczyłam za bardzo w blogosferze, więc nie przywiązywałam do tego większej wagi.

   Usuń
  5. Krzyczę, ale tylko na tych, którzy mają te nowe tekstury;p Już tłumaczę o co chodzi.
   Wiem, że wiele szabloniarek z kilkuletnim już stażem ma te stare tekstury z devinatart'a. Wymaganie od nich informowania mnie w komentarzu o pobraniu tutaj byłoby paranoją, bo przecież pobrały dawno temu i w ogóle nie z bloga. Odkąd powstało Terrible Crash nie dodaję już tekstur na DA. Najnowsze dodatki są tylko tutaj i nigdzie więcej. I o pobraniu tych rzeczy chciałabym wiedzieć. Dlatego wkurzam się, bo jak widzę, że ktoś używa tekstur Resistance czy jakichkolwiek innych z tych nowych, stworzonych niedawno, to wiem, że pobrał z bloga i nawet nie raczył przeczytać regulaminu. Brak kredytów, brak jakichkolwiek informacji u mnie, brak mnie w linkach... Przecież te dodatki są tak samo moje jak np. u Was szablony na Zaczarowanych. Też są Wasze i oczekujecie przestrzegania kilku zasad w zamian.

   Może pisałam to pod wpływem emocji, ale nie można o mnie powiedzieć, że krzyczę na ludzi i gnębię ich osobiście, każdego z osobna, bo zapomnieli o zasadach:p Jak już to piszę do nich uprzejmie i wyjaśniam. co i jak:)

   Usuń
  6. Rozumiem, ale tak jakoś stwierdziłam, że może lepiej abyś wiedziała.
   Ja osobiście gnębię ludzi za nieczytanie regulaminu i zmuszam do myślenia, czego zapewne niektórzy ludzie, jak zauważyłam, i tak nie robią...

   Usuń
  7. Haha, cieszę się, że u Ciebie wygląda to już much better:p
   No ja też wciąż proszę o hasło, a większość i tak ma to gdzieś.

   Usuń
  8. Uważają, że robią łaskę informując.
   Ciekawe co by było jakbyś przestała robić tekstury, koloryzacje itd.
   A hasło u ciebie wcale nie jest tak jakoś schowane, czy coś w tym stylu, nie miałam żadnych trudności w znalezieniu go.
   Właśnie miałam zmienić hasła na Zaczarowanych...

   Usuń
  9. No właśnie też się nad tym zastanawiałam. Czy by im brakowało tych dodatków.

   Usuń
  10. Czy ja wiem;p Może i jest trochę osób, które używają tego wszystkiego, co tu publikuję, ale graficzny świat na pewno by przez to nie umarł;p I szybko by zapomnieli;p

   Usuń
 52. pobieram szablon nr. 1 adresu bloga nie mogę jeszcze podać z racji tego, że dopiero go tworzę. przepraszam. :) spectrum.

  OdpowiedzUsuń
 53. Dodatki, które wrzucasz w notki sprawiają, że mam ochotę pobawić się photoshopem, no bo naprawdę... One są takie cudowne (w szczególności tekstury), że aż mam ochotę je pobrać. :D Szablony również śliczne, w szczególności ten ostatni - najbardziej wpadł mi w oko. :)
  Poza tym bardzo mi się podoba nowy wygląd bloga. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i oczywiśćie głosy oddałam, życzę powodzenia! ;)

   Usuń
  2. Cieszę się, że nowy wygląd Terrible przypadł Ci do gustu:) Haha, no to może czas wziąć się do pracy i wykorzystać ten przypływ weny?:p Cieszę się, że tekstury aż tak Ci się podobają, naprawdę bardzo miło mi to słyszeć <3 Dziękuję bardzo za głosy;*

   Pozdrawiam <3

   Usuń
 54. Na mnie nie krzycz, tekstury dopiero co pobrałam. :) Rough hands!
  PS nowy szablon na blogu jest cudowny! Zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej z tego co pamiętam ja pobierałam "Renesince" i poimformowałam ale mój komp był słaby więc imformuje raz jeszce iż renesansowe tekstury pobierałam od ciebie ja co jest poinformowane nawet na moim blogu

  OdpowiedzUsuń
 56. Victorious
  Pobieram tekstury.
  Raion

  [Krytyczna-Biel]

  OdpowiedzUsuń
 57. VICTORIOUS
  Pobieram tekstury, dwie koloryzacje i korzystam z tutoriala.
  Jeśli kiedyś umieszczę prace, w których skorzystałam z Twoich dodatków poinformuję Cię pod najnowszym postem.
  Pozdrawiam, Morgos <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy